Podujatia na Motyčkách 2019

Staršie články » 2019 » Podujatia na Motyčkách 2019

V poslednej dobe intenzívnejšie spolupracujeme s obcou Motyčky a v rámci pripravovaných podujatí ktoré prezentujeme v kalendároch podujatí obidvoch obcí máme aj spoločné akcie. Takže sa tešíme na spoluprácu a stretnutia. Týmto pozývame obyvateľov a návštevníkov obidvoch obcí Turecká a Motyčky na uvedených podujatiach v roku 2019.

Starosta obce Turecká Ivan Janovec a starosta obce Motyčky Maroš Lacko

Kalendár akcií obce Motyčky na rok 2019

FAŠIANGOVÉ POSEDENIE SENIOROV MOTYČKY 2019
2.2. – sobota – obecný úrad Motyčky zasadačka od 17,00 hod.

8. ročník HOKEJBALOVÉHO TURNAJA O POHÁR STAROSTU OBCE MOTYČKY 2019
6.4.- sobota - multifunkčné ihrisko Apartmánu Eva - od 8, 00 hod.
V poradí už ôsmy ročník turnaja sa teší záujmu nielen miestnych hokejachtivých nadšencov, ale aj divákov z celej starohorskej doliny. Naháňačku za loptičkou bez korčulí a faulov si aj tentokrát prídu vyskúšať okrem iných mužstvá z Motyčiek, Starých Hôr, Tureckej , Banskej Bystrice . Opäť plánujeme pripraviť bar s občerstvením a uvariť fajný zimný guľášik.

8. ročník FUTBALOVÉHO ZÁPASU ŽENATÍ MOTYČKY – TURECKÁ vs. SLOBODNÍ MOTYĆKY - TURECKÁ
29.6.- sobota- Jergalská Marakana- od 17,00 hod.
Prestížny futbalový zápas dvoch obcí Mikroregiónu obce Motyčky a obce Turecká a mixované mužstva ženatých a slobodných kto to vyhrá tento krát???

19. ročník FUTBALOVÉHO TURNAJA O POHÁR STAROSTU OBCE MOTYČKY 2019
10.8.- sobota- Jergalská Marakana- od 09,00 hod.
Už tradične na Hostinu sa zídu všetci miestni, chalupári, sympatizanti z Motyčiek, Štubní, Bukovca, Jergalov, Môcov, Šturca či Tureckej, aby svojimi futbalovými výkonmi a hlasivkami povzbudili tých „svojich „ v zápolení o víťazný pohár. Nechýba občerstvenie, guľášik a pekné letné počasie.

MIKULÁŠSKY VEČIEROK 2019
7.12.- sobota- spoločenská miestnosť Obecného úradu Motyčky- od 16,00 hod.
Mikuláš k nám zavíta v sprievode čerta, aby preveril, čo naše detičky povystrájali a čomu sa naučili za ostatných dvanásť mesiacov.

ĽADOVÉ MEDVEDE 2019
26.12.- štvrtok- vodná nádrž Motyčky- od 10,00 hod.
Plávanie v studených vodách pri vonkajších teplotách hlboko pod bodom mrazu už pár rokov po sebe láka k nám mnohých zvedavcov. Rok čo rok sa počet otužilcov a otužilkýň zväčšuje.