Káblová televízia v obci

Staršie články » 2012 » Káblová televízia v obci

Aj napriek občasným výpadkom niektorých programov v dôsledku zlého počasia, či zastaralej technológie zariadenia káblovej televízie,či nedostatku financií, máme veľkú snahu o zlepšovanie kvality a programov káblovej televízie.

Vďaka spoločnosti VARES p. Marianovi Svetlíkovi, ktorý nám pomáha pri riešení porúch mnohokrát bez finančných nárokov sa nám darí služby zlepšovať. Naposledy nám nainštalovali program DAJTO pre mužov a vďaka partnerovi podujatia FEST Halušky v roku 2012 p. Drašnárovi môžme sledovať český hudobný program ÓČKO, ktorý nám zariadenie poskytol sponzorsky.

Zároveň sme uhradili všetky poplatky spojené so sledovaním programov na rok 2013 poskytovateľom signálu sledovaných programov. V súčasnosti môžeme v obci sledovať 12 programov: STV1, STV2, spravodajská TA3, TV Markíza, TV JOJ, TV JOJPLUS, TV DOMA pre ženy, TV DAJTOpre mužov, kresťanská TV LUX, hudobná TV ÓČKO, česká ČT 1 a TV PRIMA. Pre zaujímavosť v roku 2007 sme mali v káblovej televízií obce len 6 programov.

Starosta obce sa ospravedlňuje za občasné výpadky a poruchy a praje obyvateľom obce príjemné sledovanie programov káblovej televízie obce Turecká.